Aktuální informace

Dobrých zpráv není nikdy dost! Tato jistě pomůže celému realitnímu trhu a může být zajímavá pro mnohé zájemce o nové bydlení.

Mnoho věcí týkajících se financí a zajištění je dnes možno dělat on-line. Také naši klienti a poradci využívají služeb našeho pojišťovacího makléře INDECON a jejich porovnavače pojištění "pojistise.eu" ve spolupráci s porovnej24.

Obecně se hovoří o tom, že náklad na těžbu barelu ropy se může pohybovat mezi 30 - 40 USD!

Jsou lidé, kteří na krizích prodělávají a těch je většina. Jsou, ale také lidé, kteří v krizích dokáží vidět příležitost a významně profitují.

Pravděpodobně víte nebo jste již slyšeli o možnosti jak si odečíst ze základu daně až 24.000,- Kč za rok, pokud využíváte produkt penzijního spoření a dalších 24.000,- Kč za rok v případě životního pojištění. Celkem až 48 tisíc za rok není rozhodně málo peněz, které můžete uspořit na daních. Ne vždy se to však může jevit zcela výhodně a má...

Mnoho našich klientů je OSVČ, v tuto chvíli mnoho z nich prožívá nemalé problémy způsobené opatřeními státní správy. Velmi dobrý návod pro využití koronavirové podpory najdete v našem oblíbeném vydání od FORBES.
Držíme všem OSVČ palce, aby tuto nepříjemnou dobu dobře zvládli.

Oznámení

06.04.2020

Milí klienti, současní i ti budoucí! ❤️