Konzervativní investice jako součást investičního portfolia

02.03.2023

Mnoho lidí hledá jednoduchý a rychlý zisk a na tom není nic špatného. Takový zisk se dá získat pouze ve velmi rizikových investicích a projektech a zde jasně platí, že čím vyšší výnos tím je vyšší riziko. Není nikdy dobré vsázet na jednu kartu a už vůbec ne ve finančním životě. Finanční portfolio musí být dobře diverzifikované a vysoce rizikové instrumenty může obsahovat v jen velmi malém měřítku, jednoduše řečeno jen to, co si můžete dovolit ztratit. Další finanční aktiva by se měla zaměřit na "běžné" tržní nástroje a produkty. Například akcie, akciové a smíšené fondy, ETF fondy i konzervativní dluhopisy. 

V rámci konzervativních aktiv už naši dědečkové říkali, že nejlépe uložené peníze jsou ty uložené do cihel. Dnes ale nemusíte stavět sami, můžete využít umění a dovedností jiných a přitom nechat vaše peníze konzervativně pracovat. Aktuálně je zde zajímavá emise dluhopisů do výstavby obytných nemovitostí se slušným úrokem 6% p.a..
Chcete vědět víc? Stačí si s námi dohodnout schůzku!

Více info také na www.bydleni-klafar.cz nebo na www.klavirka.cz

Finium group s.r.o., Nábřežní 1071/23, 741 01 Nový Jičín
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky