Znehodnocení vašich úspor? Co s tím...

02.02.2021

V ČR loni vzrostly ceny nejvíce od roku 2012Průměrná míra inflace v České republice za loňský rok vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen činila 3,2 %. Jde o nejvyšší inflaci za posledních 8 let a zároveň třetí nejvyšší míru inflace v rámci Evropské unie. 

Co to pro nás znamená? Zjednodušeně se na to můžeme podívat takto. Prakticky se vašich 100 tisíc na běžném účtu znehodnotilo a nyní si za ně koupíte zboží jen v hodnotě 96 800,- Kč! 

Co s tím? Vaše úspory pro vás musí pracovat tak, aby jejich zhodnocení bylo minimálně vyšší než je míra inflace. V tom případě neproděláváte, ale ani nevyděláváte. Ideální tedy je, aby vaše úspory vydělávaly více, než je míra inflace! Chcete vědět jak? Domluvte si s námi schůzku s konzultací na toto téma. Naše mnohaleté zkušenosti vám jistě pomohou najít ten správný způsob k tomu, aby vám vaše úspory začaly vydělávat!

Finium group s.r.o., Nábřežní 1071/23, 741 01 Nový Jičín
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky