Nyní je jistě ten správný čas!

26.10.2020

Většina z nás si v současné době jistě uvědomuje a cítí, že je čas se více zajímat o své zdraví a případné následky to, že naše imunita selže.                    V souvislosti s tím je třeba si položit otázku, zda máme řádně ochráněna zdravotní rizika a výpadek příjmů v rámci našeho životního pojištění.
U životní a rizikové pojistky bychom měli dbát především na správně nastavené pojištění vážných rizik. Zejména na invaliditu, úmrtí a pracovní neschopnost. Opomenout bychom neměli ani rizika, jako jsou závažná onemocnění nebo trvalé následky úrazu. Zcela zásadní je zde stanovení správné pojistné částky, která má krýt náš propad v příjmech. Případný závažný průběh nemoci COVID-19 nám může přinést mnohaměsíční propad v příjmech pomineme-li ještě vážnější možné důsledky.
Jistě není od věci právě nyní vyhodnotit, zda jsou vaše pojistné smlouvy správně nastaveny a k tomu je ideální spolupráce profesionála v oboru. Naši zkušení a certifikovaní poradci jsou připraveni vám poskytnout konzultaci po telefonu, jiným on-line způsobem nebo za dodržení všech podmínek i v naší kanceláři. Stačí nám zavolat.

Hoříme pro naši práci a jsme tady pro vás!