Aktuální informace

Možná jste unavení z častých telefonátů různých "energošmejdů". To je zcela pochopitelné. U nás klientům takto nevoláme. Za léta poctivé práce jsme si vytvořili širokou klientelu, která nás dobře zná a ví, že pro ně hledáme vždy ta nejlepší řešení. Pro naše klienty děláme kompletní finanční servis včetně výběru nejvhodnějšího dodavatel energií.

Tiše a neustále snižuje hodnotu všech peněz, které leží ladem. S našimi klienty aktivně pracujeme na tom, aby jejich peníze na hodnotě neztrácely. Umíme to konzervativně a velmi bezpečně!

Jedna z otázek, která se při investování často opakuje. Samozřejmě je to závislé na mnoha faktorech, které určují reálné možnosti investora. Nicméně globálně lze říci, že čím delší investiční horizont, tím se riziko snižuje. Z jedné z mnoha studií dokonce vyplývá, že pokud byste za od roku 1926 do roku 2018 měli investovány peníze jakýchkoliv 10...

Jsou obory, kde již začal strmější růst a obory, kde jej lze očekávat! Je jasné, že není možné držet krok se všemi informacemi, pokud nejste v oboru profesionály. Proto jsme tady pro vás, abychom vám mohli podat již vytříděné a aktuální informace o možnostech, jak využít příležitosti, které nám trhy nabízí.
Bude vám stačit krátká osobní nebo on-line...

V ČR loni vzrostly ceny nejvíce od roku 2012Průměrná míra inflace v České republice za loňský rok vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen činila 3,2 %. Jde o nejvyšší inflaci za posledních 8 let a zároveň třetí nejvyšší míru inflace v rámci Evropské unie.

Dnes nám začíná nový měsíc a my začínáme dobrou zprávou pro naše klienty. Každý náš klient nyní může využít přístupu do své klientské zóny, kde uvidí všechny své finanční produkty o které se mu staráme a může využít ještě další služby této klientské zóny. Jsme rádi, že můžeme našim klientům poskytovat lepší servis!

Každý máme své sny a přání. K jejich splnění nám však často chybějí peníze navíc... Právě od našich dosažených finančních cílů se odvíjí možnosti plnění našich snů.

PF2021

31.12.2020

Hoříme pro naši práci a jsme připraveni být vám stále ke službám i v roce 2021!

Pandemie sem, pandemie tam..., kdo chce bydlet ve vlastním, ten nemusí na nic čekat. Průměrná úroková sazba hypoték stále klesá. Celkově jsou objemy poskytovaných hypoték velmi zajímavé i přes současnou pandemii. Je to způsobeno hned několika faktory. Nízké úrokové sazby, zrušení daně z nabytí nemovitosti a také to, že ani nutnost naspořit...

Finium group s.r.o., Nábřežní 1071/23, 741 01 Nový Jičín
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!