Aktuální informace

Jedna z otázek, která se při investování často opakuje. Samozřejmě je to závislé na mnoha faktorech, které určují reálné možnosti investora. Nicméně globálně lze říci, že čím delší investiční horizont, tím se riziko snižuje. Z jedné z mnoha studií dokonce vyplývá, že pokud byste za od roku 1926 do roku 2018 měli investovány peníze jakýchkoliv 10...

Jsou obory, kde již začal strmější růst a obory, kde jej lze očekávat! Je jasné, že není možné držet krok se všemi informacemi, pokud nejste v oboru profesionály. Proto jsme tady pro vás, abychom vám mohli podat již vytříděné a aktuální informace o možnostech, jak využít příležitosti, které nám trhy nabízí.
Bude vám stačit krátká osobní nebo on-line...

V ČR loni vzrostly ceny nejvíce od roku 2012Průměrná míra inflace v České republice za loňský rok vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen činila 3,2 %. Jde o nejvyšší inflaci za posledních 8 let a zároveň třetí nejvyšší míru inflace v rámci Evropské unie.

Dnes nám začíná nový měsíc a my začínáme dobrou zprávou pro naše klienty. Každý náš klient nyní může využít přístupu do své klientské zóny, kde uvidí všechny své finanční produkty o které se mu staráme a může využít ještě další služby této klientské zóny. Jsme rádi, že můžeme našim klientům poskytovat lepší servis!

Každý máme své sny a přání. K jejich splnění nám však často chybějí peníze navíc... Právě od našich dosažených finančních cílů se odvíjí možnosti plnění našich snů.

PF2021

31.12.2020

Hoříme pro naši práci a jsme připraveni být vám stále ke službám i v roce 2021!

Pandemie sem, pandemie tam..., kdo chce bydlet ve vlastním, ten nemusí na nic čekat. Průměrná úroková sazba hypoték stále klesá. Celkově jsou objemy poskytovaných hypoték velmi zajímavé i přes současnou pandemii. Je to způsobeno hned několika faktory. Nízké úrokové sazby, zrušení daně z nabytí nemovitosti a také to, že ani nutnost naspořit...

Spořit nebo investovat? Jaký je v tom vlastně rozdíl?
Češi rekordně šetří, bohužel spořit ale neumějí. Po čase mají méně než si odložili.Problém je v tom, že většina lidí stále neví, že efektivně spořit znamená investovat.Běžné účty a spořicí účty, které mají nulový nebo jen minimální výnos nám mají sloužit pouze k uchování nezbytných prostředků k...

Většina z nás si v současné době jistě uvědomuje a cítí, že je čas se více zajímat o své zdraví a případné následky to, že naše imunita selže. V souvislosti s tím je třeba si položit otázku, zda máme řádně ochráněna zdravotní rizika a výpadek příjmů v rámci našeho životního pojištění.
U životní a rizikové pojistky bychom měli dbát...